Folie stretch maszynowa do owijarek Comarme

Folia stretch do owijarek Comarme

Folia stretch szwedzkiego producenta Trioplast to jedna z najlepszych dostępnych na rynku polskim folii maszynowych. Firma DI-ZET od 30 lat obsługuje wiodące zakłady produkcyjne i magazyny na terenie całej Polski. Oferujemy ponad 50 rodzajów folii stretch maszynowych i ręcznych Cast, Blown oraz folie wstępnie rozciągnięte pre-stertch.

Dystrybucja, zatowarowanie, obsługa zakładów produkcyjnych i magazynów logistycznych z magazynu centralnego w Warszawie.

Przyjeżdżamy na testy z naszymi foliami do każdej owijarki, a także z naszymi owijarkami Cyklop do firm zainteresowanych zakupem owijarki. Zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji o oferowanych przez nas foliach: Foliamaszynowa.pl, NowaFolia.pl i Foliareczna.pl

Owijarka do palet Cyklop CTT 210

INFINITY

Folie stretch INFINITY szwedzkiego producenta Trioplast AB to aktualnie jedne z najlepszych uniwersalnych wysoko rozciągliwych folii stretch maszynowych dostępnych w Polsce.

 

Folia stretch INFINITY
Owijarka do palet Cyklop CTT 210

FORCE

Folia pre-stretch FORCE szwedzkiego producenta Trioplast AB to aktualnie jedne z najlepszych folii wstępnie rozciągniętych pre-stretch maszynowych dostępnych w Polsce.

 

Folia pre-stretch FORCE
Owijarka do palet Cyklop CTT 210

ENDURANCE

Folie stretch ENDURANCE szwedzkiego producenta Trioplast AB to aktualnie jedne z najlepszych uniwersalnych wysoko rozciągliwych folii stretch maszynowych dostępnych w Polsce.

 

Folia stretch ENDURANCE

Firma DI-ZET Sp. z o.o. Sp. K.  jest od wielu lat dystrybutorem folii stretch Trioplast w Polsce. Firma obsługuje w zakresie stałych, ciągłych dostaw folii stretch wiodące zakłady produkcyjne i magazyny logistyczne na terenie całego kraju. Dystrybucja folii Trioplast odbywa się z magazynu centralnego w Warszawie.

Trioplast jest szwedzką grupą przemysłową zatrudniającą ponad 1000 pracowników i osiągającą roczne obroty rzędu 4 mld SEK. Grupa Trioplast jest jednym z wiodących europejskich producentów folii polietylenowych.

Trioplast produkuje i dystrybuuje folie i materiały opakowaniowe do zastosowań w różnych gałęziach przemysłu i rolnictwa. Firma Trioplast zajmuje wiodącą pozycję w Europie w dziedzinie folii polietylenowej dla rolnictwa, przemysłu, higieny i medycyny. Firma uzyskała tak wysoką pozycję na rynku dzięki rozwijaniu i utrzymywaniu doskonałych, długoterminowych relacji i aktywnego dialogu z klientami i partnerami. Rezultatem jest szeroka oferta dla klientów, doskonała jakość produktu i wysoki poziom usług. Trioplast we współpracy z klientami wypracowuje nowe innowacyjne rozwiązania oparte na realnych potrzebach odbiorców.

Informacje, testy, sprzedaż:

Dział handlowy
tel. 501 685 074
e-mail: folia@di-zet.pl

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania związane z produktem.

ul. Ochocza 2
04-942 Warszawa
Tel.: 501 685 074
Email: kontakt@di-zet.pl