O nas

Firma DI-ZET powstała w 1990 roku w Warszawie. Jesteśmy obecni na rynku prawie 30 lat. Rozpoczęliśmy wówczas współpracę z niemiecką firmą Cyklop w zakresie sprzedaży urządzeń pakujących oraz materiałów eksploatacyjnych. W zakresie technologii wiązania taśmą poliestrową jak i polipropylenową, oferujemy szeroką gamę urządzeń od najprostszych, ręcznych aparatów, poprzez pneumatyczne i bateryjne, aż do półautomatów i automatów. W pełni automatyczne linie pakujące konstruujemy według indywidualnych potrzeb Klienta. W zakresie owijarek do palet współpracujemy ze szwedzką firmą Cyklop Teknik produkującą te urządzenia w technologii Power Eco Stretch.

W późniejszym czasie rozszerzyliśmy również współpracę z niemiecką firmą SMB Schwede Maschinenbau specjalizującą się w produkcji wiązarek ramowych, niemiecką firmą FEV Gmbh specjalizującą się w produkcji owijarek poziomych folią stretch oraz szwedzką firmą Trioplast, producentem wysokogatunkowej folii stretch. Gamę urządzeń pakujących uzupełniliśmy również o małe wiązarki Cyklop AXRO z zastosowaniem sznurka elastycznego oraz zaklejarki do kartonów. W tym zakresie współpracujemy z holenderską firmą Cyklop Nederland BV.

Od 2015 roku jesteśmy dostawcą rozwiązań Comarme S.r.l. na rynku polskim, systematycznie poszerzając liczbę maszyn marki Comarme pracujących na polskim rynku. Oferujemy także kompleksową obsługę w zakresie doradztwa i projektowania rozwiązań pakowania końcowego oraz serwis i części zamienne dla maszyn i urządzeń Comarme. 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie dopasowując ofertę do konkretnych potrzeb. Obsługujemy największe zakłady produkcyjne w kraju, jaki i małe firmy, oferując dla nich najkorzystniejsze rozwiązania. Oferujemy klientom serwis i wsparcie niezależnie od pory dnia i tygodnia.

O Comarme

COMARME S.r.l. jest wiodącym na świecie producentem i dystrybutorem zaklejarek i składarek kartonów klapowych. Produkcja firmy obejmuje również kompletne linie pakujące i owijarki do owijania palet folią stretch. Wszystkie maszyny są dostępne zarówno w wersji automatycznej, jak i półautomatycznej. Firma oferuje maszyny standardowe oraz rozwiązania dedykowane realizowane w oparciu o wytyczne Klienta.

Firma została założona na początku XX wieku. Począwszy od lat 60-tych, głównym przedmiotem jej działalności stała się produkcja zaklejarek do kartonów. 

Początkowo Comarme produkowała zaklejarki w wersji OEM dla innych firm i marek. W połowie lat 80-tych firma rozpoczęła produkcję zaklejarek pod własną marką sprzedając je na całym świecie. Obecnie nazwa Comarme jest wiodącą marką na rynku zaklejarek i składarek kartonów klapowych.

Reprezentowane przez nas marki

N

Składarko-sklejarki i kartoniarki do kartonów Comarme S.r.l.

N

Owijarki do palet szwedzkiego producenta Cyklop Teknik AB

N

Owijarki poziome włoskiego porducenta G.G. Macchine S.r.l.

N

Owijarki poziome niemieckiego producenta FEV Gmbh

N

Zgrzewarki i tunele zgrzewające Beck Packautomaten

N

Zaklejarki do kartonów włoskiego producenta Comarme S.r.l.

N

Zaklejarki do kartonów holenderskiego producenta Cyklop Nederland BV

N

Taśmy PP, PE i PET polskie i niemieckie

N

Wiązarki ramowe niemieckiego producenta SMB Schwede Maschinenbau

N

Wiązarki sznurkowe AXRO holenderskiego producenta Cyklop Nederland BV

N

Wiązarki akumulatorowe Cyklop Gmbh

N

Wiązarki stołowe Cyklop Gmbh

N

Folie stretch maszynowe i ręczne szwedzkiego producenta Trioplast AB

N

Sznurki elastyczne Cylastic holenderskiego producenta Cyklop Nederland BV

ul. Ochocza 2
04-942 Warszawa
Tel.: 501 685 074
Email: kontakt@di-zet.pl